جمع گرايی در وبلاگ نويسی

سلامی به وسعت آرزوهای نیمه تمام

وقتی که تونستیم موافقت دکتر بو ترابی برای را اندازی مدلاگ رو بگیریم شوقی وصف ناپذیر داشتم.فکر می کردم که قسمیت از آرزوی همیشگی با هم بودن ما در حال تحقق هست.ولی متاسفانه امروز بعد از چند وقتی می بینم که راه ما نیمه تمام مانده.....من که این مدت درگیر دوره آموزشی سربازی هستم و دوست عزیزم هم بر خلاف قول اولیه اش که قرار بود هفته ای یک دفعه اینجا رو آپ کنه ؛ تنها کاری که کرده این هست که اینجا رو تبدیل به متروکه کرده.واقعا دلم گرفت وقتی بعد از مدتها اومدم اینجا.اینجا قرار بود به خانه ای برای ما شدن ما تبدیل بشه ولی این خانه ما در ابتدای راه پر از تار عنکبوت شده و حالا دوستان من به کمک تک تک شما محتجم.بیایید با هم این خانه را آباد کنیم . دوستانی که دوست دارند و می توانند وقت کافی برای دوباره روشن کردن چراغ این خانه بگذارند یک یا علی بگویند و ما را یاری کنند . دستهایمان را بگیرید.البته از هفته آینده دوران آموزشی سربازی خودم هم تموم میشه و با ماهیتی متفاوت و آنگونه که شایسته دوستان مدلاگی هست اینجا اداره خواهد شد . از این به بعد منتظر آپهای ما در روزهای جمعه باشید . هر جمعه را با مدلاگ شروع کنید . خوب اولین پست این هفته با ماهیت مدلاگی را روز جمعه بخوانید.با ما باشید.

/ 32 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پروين

سلام دوستان خسته نباشید. کار جالبی کرديد.من کارشناس مامايی هستم ووبلاگ زن وسلامتی رو اداره ميکنم .ميتونيد روی من هم حساب کنيد.موفق باشيد.

یک دیابتی

با سلام و خسته نباشید خواهش می کنم از وبلاگ ما دیدن کنید و نظرتونو در مورد تبادل لینک بگین با تشکر

رضا

سلام: خيلی ممنوووووووووووووووووووووووون از راه اندازی مدلاگ اگر می شه اين بنده حقير ترم اولی رو هم به اين جمع اضافه کنيد. دستتون درد نکنه.

رضا

سلام اميدوارم موفق باشيد اه چه تبريک کليشه ايی گفتم ولی خوب جمله ديگه ای پيدا نکردم پس موفق باشيد

رضا

هديه به همه مدلاگی ها

ورونيکا

اگه يه وقت اينجا دوباره فعال شد خوشحال ميشم خبر بديد شادزی يا حق

رضا

سلام شما که گفتی من رو لينک می کنی تو مدلاگ ولی هنوز نيستم که؟ ممنون می شم اگه من رو هم لينک کنی تو مدلاگ

مريم

الان جمعه هستاااااااااااااا منتظرييم