يک نظرسنجی از ايرمان

ایرمان عزیز زحمت کشیدند و یک ای‌میل به پیام زدند و چون این مطلب به صورت فینگلیش بود پیام هم واسه ما فرستاد تا ما به فارسی تبدیلش کنیم...همیشه کارهای سخت رو این پیام می‌‌اندازد روی دوش بنده20.gif...ایرمان عزیز فرمودند:

دوستان٬همکاران و همدردان عزیز سلام...
تا حالا شده راجع به خونه‌تون فکر کنید؟راجع به جایی که در آن زندگی می‌کنید و متعلق به شماست؟چطوری بهتر باشه؟یا شاید چطوری قابل تحمل‌تر باشه؟رنگ دیوارها چی باشه؟مبل‌ها رو کدوم سمت بذاریم؟یک تابلو رو بردارید و جاش یک تابلوی دیگه و یا یک قاب عکس دیگه بگذارید؟عکس کسی یا افرادی که دوست دارید یادشون با شما بمونه و یا عکسی که یادآور یک خاطره دور و دوست داشتنی باشه؟نگویید نه!!!خونه هر کسی براش راحت‌ترین و امن‌ترین جای دنیاست...
اینجا(مدلاگ)نیز خونه همه ماست...همه ماها که ساعتهای زیادی رو کنار درد و رنج هم‌نوع‌هامون می‌گذرونیم...روپوش‌های سفیدمون مهمترین لباس هر روزه ما هست...همیشه اینطور تصور می‌شه که ما شاید چیزی فراتر از بقیه آدمها هستیم٬همه چیز رو می‌دونیم و هیچ‌وقت اشتباه نمی‌کنیم...!!!
خیلی مواقع ما گوش می‌کنیم و خیلی مواقع هم دلمون می‌خواد که به ما هم گوش داده بشه...!
اینجا همون خونه‌ای هست که حرفهمامون گفته و شنیده می‌شه٬دوست دارید این خونه چه‌جوری باشه؟
نظر به اینکه دکتر پیام و حامد عزیز تنها گردانندگان این وبلاگ هستند و زحمت همه جای این خونه (که متعلق به همه ما هست)روی دوش این دو دوست عزیز هست برآن شدیم تا در جهت بهبود این خانه:
۱- از همه دوستان عزیز دعوت به همکاری شود(خدائیش دو نفری دست‌تنها سخته...گناه دارند)
۲ـ برگزاری یک نظرسنجی(دوست دارید بیشتر چه مطالبی در مدلاگ بخوانید؟)
الف ـ ادامه رویه قبلی(هر هفته معرفی یک وبلاگ‌نویس از جمع وبلاگ‌نویسان گروه علوم‌پزشکی...از زبان خودشان)
ب ـ یافته‌های جدید دنیای علوم‌پزشکی(اخبار٬مقالات و غیره...)
ج ـ بررسی مشکلات جامعه علوم پزشکی
د ـ معرفی هفتگی کیس جدید(کیس ریپورت خودمان)که برای بقیه هم می‌تونه جالب و مفید باشه...
ه ـ موارد متفرقه( ادبیات٬شعر٬سینما و غیره...)
لطفا گزینه یا گزینه‌های انتخابی خودتان را به صورت (الف٬ب٬ج٬د٬ه) در یک کامنت برای همین پست بگذارید...
در پایان بدیهی است که برای پیشرفت و بهتر شدن این وبلاگ نیاز به کمک همه شما عزیزان هست و بدون آن رسیدن به این امر میسر نمی‌باشد!!!
با تشکر از همه شما...ایرمان...

منتظر نظرات شما هستم...

/ 19 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سيناپس

اگه ميشه لطف کنين وبلاگ من رو هم در مدلاگ لينک کنيد. مرسی ۱۰-۲۰-۳۰-۴۰........... شد گزينه ب در کل همه گزینه ها خوبه و باعث تنوع می شه ودر مورد گزینه ه خیلی خوب می شه اگه تاثیر پزشکی رو در مورد این مسائل متفرقه عنوان کنید مثلا تاثیر موسیقی در درمان های پزشکی.

لاله

من عقدهای شدم! چرا هيشکی منو دعوت نمی کنه !!! اصلا خودم دعوت ميشم ! من جوجه اکسترنی بيش نمی باشد که سالها پيش در يک سطل ماست داخل جوی آب رها شده بودم واز همان زمان فهميدم که می خواهم دکتر بشوم.... ادامه دارد !!!!

پزشک مرده

من هميشه همراهتونم . لطفا منم لينک کنيد .

تيده آ

من همه موارد را انتخااب ميکنم ها؟ شی ؟ نداره؟ خوب پس گزينه آخر

ناظم الاطبا

د

رمضانی

الف و د فکر ميکنم يک مورد بودن هر دو!!! به هرحال من به هر دو رای ميدم که دعوا نشه! ...

من

سلام.ترجیحآ اگه مثل یه نشریه ی آنلاین شامل همه چیز باشه بهتره.و اینکه گروه تشکیل بشه و هر کی مسئولیت فعالیت تو اون گروه رو به عهده بگیره و براش زمان تعین بشه.