روز پزشک مبارک...

در این دنیای پر از درد و رنج٬انسانهایی در حرفه‌ای مقدس و حساس٬سعی در کاهش درد و رنج همنوعان خویش دارند...روز پزشک را بر این وارثان واقعی ابن‌سینای بزرگ تبریک می‌گویم و بر دستان تک‌تکشان بوسه می‌زنم!

همکار عزیزم روزت مبارک...!قلب

/ 22 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

سران اینجا تشریف ندارن!

فاطمه.::.گل يخ

سلام دکترا چه آپديت نمی کنيد؟اميدوارم هميشه سالم و شاد باشيد.به دکترا نيازی پيدا نکنيد.با اينکه خيلی مهربونن

ستاره

سلام چرا آپ نمی کنين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیر

سلام با تبادل لینک موافقید؟

صبا

آپ شدم. حتما حتما بهم سر بزن. منتظرم

لاله

آخرین پست مال 1 شهریور 86 !!! ادامه بدید ! یه روزی در پیشبرد این وبلاگ موفق میشید !!!!!!

MEDEDUINFO

MEDEDUINFO http://mededuinfo.blogfa.com Please visit this page regularly to view future updates به نام خداوند بخشنده مهربان تا توانی به جهان خدمت محرومان کن به دمی یا درمی یا قدمی یا قلمی "خوانندگان گرامی" هدف این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص آموزش در پزشکی و کلیه مو ضوعات مرتبط با آن می باشد . بخشی از آن نیز به اعلام اطلاعات همایش های مرتبط با این دانش اختصاص خواهد یافت. لطفآ علاوه بر "صفحه نخست" , "نوشته های پیشین" را هم روئیت نموده و در محل مخصوص اعلام نظر فرمایید. به منظور ارسال خبر فعالیتهای علمی آموزشی و پژوهشی دانشجویان کارآموزان کارورزان دستیاران تخصص دستیاران فوق تخصص مربیان استادیاران دانشیاران استادان و سایر گروههای مرتبط با فرایند آموزش پزشکی جهت درج در این وبلاگ علاوه بر درج مستقیم در قسمت نظرات می توانید جهت مکاتبه مستقیم از نشانی پست الکترونیک زیر نیز استفاده نمایید: mededuinfo.mededuinfo@gmail.com MEDEDUINFO http://mededuinfo.blogfa.com Please visit this page regularly to view future updates

دکتر سردار

خسته نباشید ! حدودا یکسال قبل یک نظر خواهی در ارتباط با ترک سیگار با دوستان داشتم (برای ترک سیگار کمکم کنید ! ) . ایده ها و مطالب ارسالی دوستان عالی بودند . تصمیم گرفته بودم که بر اساس نظرات دوستان و با بیان روشهای جدید ، مقاله ای در آن ارتباط بنویسم . اخیرا نگارش را شروع کرده بودم اما به دلایلی ادامه آن به تاخیر افتاد . در نظر دارم در این پست ادامه آن مقاله را بنویسم .

داروساز

روز پزشک بر پزشکان گرانقدر مبارک!