خب،بالاخره توانستم سر و سامانی به این وبلاگ بدهم و جمعی از نویسندگان خوب را گرد هم بیاورم...امیدوارم بتوانیم همکاری خوبی با هم داشته باشیم و کانون وبلاگ‌نویسی خوبی را بسازیم...چند نکته را خدمت نویسندگان مدلاگ عرض نمایم تا بیشتر هماهنگی وجود داشته باشد...
1- لطفا در نوشتن منظم باشید...بودن اسم شما فقط به عنوان نویسنده،فایده‌ای ندارد و اگر مدتی ننویسید با عرض پوزش قبلی از لیست پاک خواهید شد...نمی‌خواهم بعدا دلگیری بوجود بیاید.
2- لطفا بعد از آپ کردن،در وبلاگ خودتان هم لینک مطلب را بگذارید. 
3- فاصله بین هر پست لااقل چهار،پنج روز باشد...اگر خواستید آپ کنید و مطلب جدیدی دیدید،برای اینکه پست قبلی بیات نشود،مطلبتان را بنویسید ولی منتشر نکنید،ذخیره نمایید و در زمان مناسب منتشر نمایید.
4- لطفا در کامل کردن لیست لینکها یاری نمایید...یا خودتان لینکها را اضافه کنید،یا اگر چنین امکانی در اکانت شما وجود ندارد،برای خودم در وبلاگم کامنت بگذارید تا من این کار را انجام دهم.همچنین اگر کسی را برای نوشتن مناسب یا راغب دیدید به من اطلاع دهید.
5- مطالبی که می‌نویسید جدید باشد و در وبلاگ خودتان نوشته نشده باشد.
6- نظرات مربوط به پست خودتان را تایید کنید و اگر نیاز به پاسخ دارد،پاسخش را بنویسید.
7- لطفا مطلبتان را از هر نظر ویرایش نمایید.
8- نوشتن بیانیه و چیزهای شبیه این را به عهده خودم بگذارید یا قبلش با من هماهنگ نمایید.مطلبی ننویسید که تبعات احتمالی به دنبال داشته باشد.

مرسی

پ.ن:قبولی دکترپرتقالی و آ.د.ت  و دکتر جک را در امتحان رزیدنتی تبریک می‌گویم.